🕉 Cvičíš jógu a cítíš, že jen ásany tě poslední dobou neuspokojují?

 🕉 Toužíš poznat něco hlubšího, co není běžným zrakem vidět?

  🕉 Jsi připravená poznat souvislosti mezi fyzickým tělem a čakrami?

Pak právě pro tebe jsem připravila:

Najdi si čas pro sebe, vyndej jógovou podložku a zapal si třeba svíčku. Protáhneš své tělo a naladíš se na 7 hlavních čaker. Jemně tě provedu každou ásanou a společně budeme říkat afirmace.

Pokud jsi byla v mini kurzu, tak víš, o která videa se jedná, budeš je znát. Možná si je nestihla a moc ráda budeš mít přístup ke cvičení i meditaci napořád.  

Jóga

18 minut - sestava zaměřená na nohy

Meditace

15 minut - meditace zaměřená na odpuštění

Jóga

10 minut - sestava na zpevnění centra těla

Jóga

21 minut - sestava na protažení hrudníku a záklony

Jóga

19 minut - sestava se zaměřením na krk, svíčka

Meditace

15 minut - meditace s názvem Rozum nebo intuice?

Jóga

27 minut - sestava na všechny čakry až k té korunní

Bonusová meditace

20 minut - provedu tě 7 čakrami, barvami a mantrami, které k nim patří.

Co ti program přinese?

 • 1
  Díky jógovým videím se naučíš vnímat svoje tělo.
  Začneš si uvědomovat reakce tvého těla v různých ásanách. Zjistíš, že třeba máš hodně ztuhlé kyčle. U druhé čakry se dozvíš, že zatuhlá místa v této oblasti můžou znamenat problémy v partnerství a v tom, jak přistupuješ k sobě jakožto ženě. Elementem této čakry je voda, což znamená nelpění a pouštění věcí nebo lidí ze svého života, když nám už nepřináší radost. Video k této čakře tedy bude zaměřené na protažení této oblasti a uvolnění napětí.
 • 2
  Afirmace během cvičení ti pomůžou vytvářet nová přesvědčení.
  To, co říkáme, ať už v duchu nebo nahlas, se projeví na naší reality. Naučím tě, co si říkat u každé čakry, abys tuto oblast mohla uzdravit.
 • 3
  Budeš meditovat
  Stačí si dát na mobil sluchátka a najít si klidné místo, kde tě nikdo nebude rušit. Meditace jsou důležitou součástí jógové praxe. Jak už v dávných textech napsal Patanjali, tak ásany jsou jen jednou osminou z celku, který nazývá Jóga Sútry. A tak je nezbytné se zaměřit i na další díl skládačky a tou jsou právě meditace. V tomto případě se bude jednat o řízené meditace, kdy budeš poslouchat můj hlas a já tě povedu. Stačí jen poslouchat a vnímat, jak slova působí na tělo a danou čakru. Odpočineš si, načerpáš energii a získáš nový pohled na svůj život.

7denní program stojí 1490 Kč.

⬇⬇⬇

Těším se na společnou cestu.

Kdo tě bude tímto týdnem provázet? Jmenuji se Martina Doubková a učím jógu více jak 14 let. Pomáhám lidem, aby se cítili skvěle nejenom ve svém těle, ale i na duši.