🕉 Cvičíte jógu a cítíte, že jen ásany vás poslední dobou neuspokojují?

 🕉 Toužíte poznat něco hlubšího, co není běžným zrakem vidět?

  🕉 Jste připravené poznat souvislosti mezi fyzickým tělem a čakrami?

Pak právě pro vás jsem připravila:

Najděte si čas pro sebe, vyndejte jógovou podložku a zapalte si třeba svíčku. Protáhnete své tělo a naladíte se na 7 hlavních čaker. Jemně vás provedu každou ásanou a společně budeme říkat afirmace.

Pokud jste byli v mini kurzu, tak víte, o která videa se jedná, budete je znát. Možná jste je nestihli a moc rádi byste měli přístup ke cvičení i meditaci napořád.  

Jóga

18 minut - sestava zaměřená na nohy

Meditace

15 minut - meditace zaměřená na odpuštění

Jóga

10 minut - sestava na zpevnění centra těla

Jóga

21 minut - sestava na protažení hrudníku a záklony

Jóga

19 minut - sestava se zaměřením na krk, svíčka

Meditace

15 minut - meditace s názvem Rozum nebo intuice?

Jóga

27 minut - sestava na všechny čakry až k té korunní

Bonusová meditace

20 minut - provedu vás 7 čakrami, barvami a mantrami, které k nim patří.

Co vám program přinese?

 • 1
  Díky jógovým videím se naučíte vnímat svoje tělo.
  Začnete si uvědomovat reakce svého těla v různých ásanách. Zjistíte, že třeba máte hodně ztuhlé kyčle. U druhé čakry se dozvíte, že zatuhlá místa v této oblasti můžou znamenat problémy v partnerství a v tom, jak přistupujete k sobě. Elementem této čakry je voda, což znamená nelpění a pouštění věcí nebo lidí ze svého života, když nám už nepřináší radost. Video k této čakře tedy bude zaměřené na protažení této oblasti a uvolnění napětí.
 • 2
  Afirmace během cvičení vám pomůžou vytvářet nová přesvědčení.
  To, co říkáme, ať už v duchu nebo nahlas, se projeví na naší reality. Naučím vás, co si říkat u každé čakry, abyste tuto oblast mohli uzdravit.
 • 3
  Budete meditovat
  Stačí si dát na mobil sluchátka a najít si klidné místo, kde vás nikdo nebude rušit. Meditace jsou důležitou součástí jógové praxe. Jak už v dávných textech napsal Patanjali, tak ásany jsou jen jednou osminou z celku, který nazývá Jóga Sútry. A tak je nezbytné se zaměřit i na další díl skládačky a tou jsou právě meditace. V tomto případě se bude jednat o řízené meditace, kdy budete poslouchat můj hlas a já vás povedu. Stačí jen poslouchat a vnímat, jak slova působí na tělo a danou čakru. Odpočinete si, načerpáte energii a získáte nový pohled na svůj život.

Cena 7denního programu je 1490 Kč.

⬇⬇⬇

Těším se na společnou cestu.

Kdo vás bude tímto týdnem provázet? Jmenuji se Martina Doubková a učím jógu více jak 14 let. Pomáhám lidem, aby se cítili skvěle nejenom ve svém těle, ale i na duši.