Jste maminka, která má málo času na to, aby si šla někam zacvičit?

 

  • Ráda byste uvolnila ztuhlá ramena od kojení a ulevila bolavým zádům?
  • Toužíte zpevnit po porodu bříško a vytvarovat zadeček?
  • Líbila by se vám možnost zacvičit si v pohodlí domova zrovna, když budete mít čas?

Času opravdu není nazbyt, sama to znám - mám 2 dcery. A tak jsem speciálně pro vás natočila videa, která mají délku POUZE 10 MINUT.

 

Věnujte si 10 minut denně a dovolte svému tělu, aby bylo zdravé a bez bolesti. Zvládnete tak každodenní péči o rodinu s úsměvem na rtech.

Připravila jsem pro vás 7 videí a 1 bonus

Videa se vám budou uvolňovat postupně. Každý den se můžete těšit v členské sekci na nové 10minutové video - upozornění vám přijde do mailu.

8. den v členské sekci najdete
BONUSOVÉ VIDEO

Video je pro vás jako odměna za to, že jste zvládly výzvu do konce. :-) Je zaměřené na úklony a protažení trupu. 

Představte si, jaké to bude po absolvování Jóga výzvy:

  • Vaše ramena budou cítit báječně protažená - jako po masáži. 🙂
  • Záda budou zpevněná a už nebudou tolik bolet.
  • Bříško, zadeček a paže budou den po dni pevnější.

Co říkají o Jóga výzvě maminky, které už ji úspěšně zvládly?

Martino, moc děkuji za 7 denní výzvu. Těch 10 minut, které jsem si vyhradila jen pro sebe, to byl balzám na tělo i nervy. Samotné cvičení, Tvůj hlas, profesionální vedení... Užila jsem si každou minutu a po cvičení jsem se cítila uvolněná a zároveň nabitá energií. A mnohem lépe jsem zvládala každodenní honičku. Děkuji!
Klaudie Fachinelliwww.cestykditeti.cz
Martino, děkuju za 7-denní výzvu, bylo to moc fajn. I když moje ztuhlé tělo některé cviky moc nezvládalo, bylo mu po každém cvičení líp. Nevěřila bych, co všechno můžu mít zkrácené a zesláblé 🙂 Taky mě překvapilo, jakou těch pár minut udělá práci. Pokud budeš podobnou akci někdy opakovat, určitě si ji nenechám ujít. A klidně může být i na delší dobu 😉
Petra Vymětalováspecialistka na online soutěže www.petravymetalova.cz
Doporučila bych jóga výzvu všem, nejen ženám, protože jsou jednoduchá a přitom účinná a taky dostatečně krátká na to, aby si každý z nás našel denně několik minut času pro svoje tělo i péči o něj.
Veronika Hanzlíkováwww.veronikahanzlikova.cz
Cvičení s Martinou již čile doporučuji a budu ráda, když ho zařadí i hodně mých klientů.
Štěpánka Čápová Výživová poradkyně www.stepankacapova.cz
Videa bych doporučila každé ženě, která ráda cvičí jógu, ale i úplným začátečnicím. Martina vše velmi dobře vysvětluje i názorně předvádí. Také výběr cviků se mi líbil, vše na sebe hladce navazovalo.
Bjetka Nečadovábjetka.necada.org
Dobrý den, Martino, mockrát děkuji za celý týden cvičení :)! Hrozně jsem si ho užila....a byla to naprosto super "výzva" :). 10 minut je tak akorát, co si člověk stihne pro sebe ukrást, když už chvilku malá spí :).. Dlouhodobě řeším problém s pravou kyčlí, takže hned druhé video bylo úplně pro mě 🙂 a cvičila jsem ho za ten týden asi 4x ... Ale všechny cviky jsou vysloveně "šité" na maminky...ramena, záda.. a tak. Fakt super! Takže moc děkuji za motivaci a budu i dál cvičit, doufám, že denně aspoň těch 10 minut.
Lenka
Před výzvou jsem neměla s jógou žádné zkušenosti a 7denní jóga byla výzva. Po pravdě nemám času na rozdávání, mám 6 letého syna a teď jsem na mateřské s jedenáctiměsíčními dvojčaty. Vždycky se zastavím až večer, kdy jsou všichni v postýlkách. Stejně tak to bylo i s cvičením. Každý večer jsem se těšila na nové video.Bylo strašně příjemné se zastavit a mít chvilku jen a jen pro sebe.Díky za ty krásné minuty a budu ráda za každou další. Máte velice příjemný hlas, dokáže mne donutit vypnout a to se stává málokdy. Máte moji podporu a fandím vám.
Gábinamaminka tří dětí

Už na vás čeká

Sedm 10minutových videí - na každý den v týdnu jedno.

 

 

Jedno bonusové video na protažení trupu

Členství v JÓGA DOMA

Pokud si v budoucnu zakoupíte další videa, najdete je pod stejnými přihlašovacími údaji jako kurz 7denní jóga výzva pro maminky.

Doživotní přístup 

Ke všem videím i bonusům máte přístup navždy. Můžete si je opakovaně pouštět, cvičit podle nich kdykoliv, spoustu let. 

A to vše za báječnou cenu

660 Kč

Přeji vám příjemné cvičení!

Pokud byste mě potřebovali s čímkoliv kontaktovat, neváhejte, jsem tu pro vás. 

martina@jogadoma.cz

776 783 202