Toužíte mít pevné a štíhlé tělo,
ve kterém se sami sobě budete líbit?

 • Hledáte jógovou sestavu, při které zpevníte problémové partie?
 • Chcete mít štíhlé a pevné paže, ploché bříško a vytvarovaný zadeček?
 • Rádi byste cvičili jógu doma, ale nevíte jak na to?

Pak právě pro vás jsem připravila sérii videí, podle kterých budete posilovat problémové partie tak, aby už nikdy problémové nebyly :-) 

 

Kamarádky mi říkají, že vypadám o 10 let mladší než ve skutečnosti jsem a ptají se, jak to dělám. Opravdu lze díky józe mít pevné a štíhlé tělo? Ano. Jsem toho živým důkazem a ráda vám ukážu, jak to dělám.

Připravila jsem pro vás 4 videa a 3 bonusy

20 minut na posílení paží a trupu

20 minut pro pevné bříško a záda

20 minut na zpevnění zadečku a noh

30 minut na podporu detoxikace organismu - předklony a zkruty

5minutové relaxační cvičení na napojení na dech a zklidnění nervového systému

8minutová jin jóga

5minutová meditace, která vám pomůže zklidnit uspěchanou mysl

Tato videa jsou pro vás vhodná pokud:

 • Jste v józe středně pokročilí
  Co to znamená? Ovládáte všechny zákládní pozice, umíte Pozdrav slunci. Zvládáte přechody ze Střechy do Prkna a poté do Chaturangy a Psa hledícího nahoru.
 • Máte doma nezbytné jógové pomůcky
  Protiskluzovou podložku a 2 kvádry (bloky). Kvádry se dá sehnat online a ty, které používám já stojí okolo 100 Kč/ks.
 • Chcete cvičit v pohodlí domova
  Je pro vás důležité prostředí, které důvěrně znáte a vyhovuje vám za cvičením jógy nikam necestovat.

Co říkají první nadšenci, kteří již podle těchto videí cvičí?

Milá Martino, moc děkuji za možnost cvičení i náročnějších sestav. Ráda jsem si připomněla některé ásány, které jsem dříve cvičila, ale už na ně zapomněla. Velmi oceňuji sestavení lekcí a zaměření na určité části těla. Po cvičení jsem vždy cítila příjemnou únavu, ozvaly se i skupiny svalů, o nichž jsem dlouho nevěděla :-). Ještě jednou díky za možnost zacvičit si i doma pod odborným vedením. Už se moc těším, až si sestavy zopakuji.
Nina Suchomelováwww.ninasuchomelova.cz
Martino, moc děkuji za tento kurz. Mám malé děti, po porodu jsem stále nesklepala všechna kila, a přitom se ráda hýbu. Sama se k pravidelnosti nedonutím. V tvých videích jsi mi velmi milou společnicí. Díky procvičení celého těla jsem hned vyhmátla svá slabá místa a už se těším, až je postupem času pěkně vypracuju a budu v ásánách držet s takovou lehkostí, jako ty. Druhý den vždy poznám, že jsem večer cvičila. Obzvlášt břicho a ramena se hlásí. Moc se mi líbí plynulost, jemnost a přitom náročnost tohoto programu. Tvůj sametový hlas je třešničkou na dortu.
Tereza Kramerováprůvodkyně krajinou mysli, www.terezakramerova.cz
Jógu cvičím střídavě už několik let. Je to jedno z nejlepších cvičení, které jsem si pro sebe našla. Představuje pro mě nejen procvičení fyzického těla, ale i uklidnění mé mysli. Za ty roky, co jógu cvičím, jsem pochopila, že existuje spousta modifikací cvičení jógy a každý cvičitel jí vdechne svůj vlastní styl. To se mi na ní moc líbí. Proto jsem byla zvědavá i na sestavu Martiny, která je zaměřená na postupné procvičení celého těla a jeho detoxikaci. Přestože tato sestava již předpokládá určitý stupeň seznámení s jógou a jógovými pozicemi, je velmi příjemná. Tempo cvičení mi moc vyhovovalo. Mám ráda střídání pomalejšího a svižnějšího tempa a vysvětlení pozic. Martina vše krásně komentuje a provádí svým příjemným hlasem celým cvičením. Navíc její sestava opravdu hezky procvičuje celé tělo. Moc se mi líbila i skutečnost, že procvičení jednotlivých partií je sestaveno tak, aby nebylo příliš časově náročné.
Šářka Hoškováautorka projektu "Život s lehkostí nejen v USA", www.sarkahoskova.cz
Jóga s Martinou mě nadchla. Martina je opravdová profesionálka a to se mi vždy u cvičení líbí, kvalita je k nezaplacení. Tyto videa na zpevnění těla jsou fakt něco. Jsou jak příjemně relaxační, tak celé tělo posilující. Pohybu se věnuji celý život, ale jóga mě dostala tím, jak moc mě učí trpělivosti. Baví mě na tom to, že si zacvičím a zklidním svoji mysl zárověň. Opravdu doporučuji všem, kdo jsou nejen přepracovaní, v depresi ve stresu, všem, kdo hledají harmonický klid po celém dni. Těším se na další videa a výzvy.
Růžena Nekudová Autorka ebooku Nekopíruj kopie, jsi originál, www.ruzenanekudova.cz
Videá od Martiny sú presne to, čo mne vyhovuje. Cvičebné zostavy boli pre mňa trošku výzvou, ale zároveň som ich dobre zvládala. Mňa osobne najviac teší, že je cvičenie mierne dynamické. Je skvelé, že videá sú rozdelené podľa toho, na ktorú časť tela cviky najviac pôsobia. Tak si môžem vybrať video, o ktorom cítim, že moje telo práve teraz potrebuje. A pri pravidelnom cvičení je dobré mať na výber 🙂 Inak, videá sú príjemné na pohľad a dobre prerozprávané. Nič naviac a nič nechýba. Už teraz po pár dňoch cvičenia cítim, ako je moje telo živšie a pružnejšie. Pevne verím, že pravidelným cvičením podľa Martiny, bude aj štíhlejšie a pevnejšie. Tieto videá určite odporúčam aj ako odborníčka na krásu 🙂
Michaela Pisoňovákoučka štýlu, www.pimi.sk

Už na vás čekají

Čtyři videa v celkové délce 1,5 hodiny

 

3 bonusy 

 

Členství v JÓGA DOMA

Pokud si v budoucnu zakoupíte další videa, najdete je pod stejnými přihlašovacími údaji jako kurz Jóga pro pevné a štíhlé tělo.

Doživotní přístup 

Ke všem videím i bonusům máte přístup navždy. Můžete si je opakovaně pouštět, cvičit podle nich kdykoliv, spoustu let. 

To vše za skvělou cenu:

690 Kč

Přeji vám příjemné cvičení!

 

Pokud byste mě potřebovali s čímkoliv kontaktovat, neváhejte, jsem tu pro vás. 

martina@jogadoma.cz

776 783 202