4 jóga videa do 10 minut

Krásný den,

vím, že někdy má člověk období, kdy se mu nic moc nechce. Nebo zkrátka nemáte moc času a přesto byste si rádi zacvičili a protáhli celé tělo. Třeba ráno než půjdete do práce, nebo navečer, když je trochu klid.

Mám pro vás pár tipů na videa, která mají délku do 10 minut. Hned to první jsem zveřejnila nedávno na svém youtube kanále. Moje videa můžete také odebírat, tzn. že se stanete fanouškem a pak si i můžete nastavit, aby vám chodilo do mailu upozornění, když přidám nové video.

Samozřejmě budu moc ráda, když mi dáte like a napíšete pod video, jak se vám cvičilo. Potěšíte mě a já budu vědět, že na druhé straně obrazovky je někdo, komu videa dělají radost 💗 A to mě bude motivovat k další tvorbě pro vás.

Zde je nejnovější video – protažení pro celé tělo:

Tady něco pro záda:

Za 5 minut se toho dá stihnout opravdu hodně:

Tato se hodí každému,  i mně 🙂

Věřím, že si nějaké video vyberete a zařadíte jógu do svého dne.

Mějte se krásně.

Martina

Martina Doubková

Martina učí jógu 13 let, je maminkou Zuzanky a Gábinky.

Můžete si s ní zacvičit ve Studiu MarLen v Čelákovicích, kde Martina vede lekce jógy i kurzy hormonální jógové terapie pro ženy.

Pokud rádi cvičíte jógu doma, podívejte se na Martiny YouTube kanál, kde najdete desítky videí pro všechny úrovně obtížnosti. Ucelené videokurzy jako například 7denní jóga výzva pro maminky, Jóga na podporu imunity či Jóga pro pevné a štíhlé tělo najdete zde na webu Jóga Doma.

Komentáře