💗 Otevřené srdce 💗

aneb

Jak odpustit sobě i ostatním aby láska mohla proudit v mém životě.

Online workshop, kde propojíme cvičení jógy s afirmacemi, vizualizacemi, meditací a koučinkem.

 

  • Nedokážeš odpustit ostatním za to, co ti udělali?
  • Ráda by si znovu otevřela srdce lásce, ale máš strach ze zklamání?
  • Zlobíš se na sebe, že jsi mohla udělat věci jinak?
  • Tlačíš na sebe, že bys mohla být lepší máma/partnerka/podnikatelka?
  • Pojď si se mnou protáhnout tělo cvičením jógy. Zaměříme se na srdeční oblast a protáhneme hrudník, ramena a záda. Lekci zvládnou i začátečnice.
  • Uvolníme napětí a bolest z tvého těla, aby se ti lépe dýchalo a energie mohla lépe proudit.
  • Podpoříme energii srdeční čakry vizualizací a afirmacemi.
  • Připrav si psací potřeby, tvoje myšlenky a uvědomění si zapíšeš, abys lépe pochopila souvislosti tvého života.
ZA KOLIK?
390 Kč
O ČEM TO BUDE?
Můžete se těšit na dechové cvičení, 60 minut cvičení jógy se zaměřením na hrudník a srdeční čakru, poté relaxace s vizualizací, meditace a na závěr si budete psát odpovědi na otázky, které budu říkat.
KDE?
Záznam najdete na mém webu v členské sekci Jóga Doma. Pokud už ode mě nějaký program máte, budete se přihlašovat stejnými přihlašovacími údaji.
KDO VÁS PROVEDE?
Martina Doubková, certifikovaná lektorka jógy s 15 letou praxí, autorka desítek jóga videí a online programů, nově i koučka pro ženy, maminky a podnikatelky, matka 2 dcer.

Co říkají ženy, které už mají workshop za sebou?

Na webinář Otevřené srdce jsem se přihlásila ze zvědavosti, protože mě zaujala nabídka propojení jógy a koučinku. Webinář mě překvapil svou šíří, pokrýval dechová cvičení, vlastní cvičení jógy s propojením záměru (v tomto případě (sebe)lásky, protože tématem byla srdeční čakra), vizualizacii spojenou se srdeční čakrou a její barevnou energií a nakonec vedení koučky otázkami, opět s tématem lásky. Samotné cvičení mě zaujalo i jako pokročilou jogínku, ale nebylo v něm nic, co by odradilo začátečníky obtížností či složitostí provedením. Webinář bych doporučila všem ženám, které baví témata jógy a sebepoznání a chtějí poznat, jak je to možné propojit. Byla to moje první, ale určitě ne poslední zkušenost s lekcemi jógy od Martiny.
Mária S.
Na sestavu jsem se přihlásila, protože jsem zrovna řešila hodně srdeční čakru a v ten moment, kdy jsem s tím chtěla něco udělat, jsi zrovna nabídla tento workshop. Takže osud 🙂 Sestava byla příjemná a nebyla nijak těžká. Krásně jsem se protáhla a dokonce pár cviků praktikuji každé ráno 🙂 Cvičení mě bavilo a ráda se k němu občas vrátím. Otázky mě utvrdily v tom co si myslím už delší dobu. Jsem obrazem druhých lidí, nedokázala jsem se prosadit a mít vlastní názor. Usilovně na změně pracuji a myslím, že je znát každý den, kdy jsem klidnější, pokornější a tolik neřeším ostatní jako dříve. Určitě bych workshop doporučila každému, kdo bude mít zájem. Je to příjemné a člověk se o sobě pár věcí dozví 🙂 Moc se budu těšit zase na nějaký workshop 🙂
Jana S.
Přihlásila jsem se proto, že joga je pro mne drogou a nebojím se říci, že již pomalu 20 let ji stavím na přední místo ve svém životě. Jsem lektorkou jogu již 17 let a přála bych si, aby mi to ještě pár let vydrželo, protože věřím, že joga je kouzelná a že mi dává hodně energie. Má, ale moc ráda, když se sama stanu žačkou a třeba při relaxaci se krásně uvolním a vůbec si všechno prožiji jen sama pro sebe. Proto Vám Martino, moc děkuji, moc jsem si to užila.
Dáša A.