• Slyšeli jste o čakrách a rádi byste se o nich dozvěděli více?
 • Chtěli byste vědět, jak stav vašich čaker ovlivňuje váš život?
 • Toužíte se naučit, jak čakry díky józe můžete uvést do rovnováhy?
 • Rádi byste pochopili, proč vás zrovna bolí v krku, nebo proč máte často nadýmání?
 • Toužíte přijít na to, co stojí za tím, že jste netrpěliví a chcete okamžité výsledky?
 • Rádi cvičíte jógu?

Pak právě pro vás jako odpovědi na tyto otázky jsem připravila e-book:

V e-booku najdete:

 • Představení čakry
  Kde se nachází, jakou má barvu, které orgány ovlivňuje.
 • Dotazník
  Poznáte, která vaše čakra potřebuje více probudit k životu nebo naopak trochu zklidnit.
 • Ásana pro harmonizaci
  Tip na jeden cvik, který pomáhá udržet čakru v optimálním zdraví.

V tomto e-booku vás seznámím se základní specifikou čaker. Je to taková ochutnávka hlavně pro ty z vás, kteří o čakrách moc neví a chtějí se za krátkou dobu dozvědět to podstatné.

Těšit se můžete také na 2 bonusová videa

Recept na moji nejoblíbenější polévku, která bude balzámem pro vaši křížovou čakru. Je libo vařit podle videa? Nebo si raději chcete vytisknout recept ve formátu PDF? Připravila jsem pro vás obojí.

35minutové video na harmonizaci kořenové čakry. Jógová sestava vhodná pro začátečníky. Zahrnuje cviky na uzemění, stabilitu a rovnováhu. Ukotví vás v přítomném okamžiku, pokud jste rozlítaní, nestíháte a nevíte, co dřív.

Proč bych zrovna já měla být vaše průvodkyně světem čaker?

"V červnu ke mě přišla vize online kurzu o čakrách. Necítila jsem na něj dost dobrá, ale vesmír mě nenechal a pořád mi posílal různá znamení. Příprava a procházení jednotlivými čakrami jsou pro mě velkým detoxem fyzického i mentálního těla. Myslela jsem, že znám sama sebe i své tělo za ta léta už dost, ale mýlila jsem se.

Díky nacítěním se na čakry, praktikováním jógy a meditacím jsem se zbavila zdravotních problémů, které se mě držely zuby nehty několik let. Pochopila jsem totiž příčinu. Pevně věřím, že pokud známe původ své nemoci, je mnohem jednodušší se vyléčit."

Online kurz pro vás chystám na podzim. Do té doby se můžete zatím začíst do mé příručky o čakrách.

"LÉK JE V TOBĚ. A TY NA TO NEDBÁŠ. NEMOC VYCHÁZÍ Z TEBE. A TY SI TOHO NEVŠÍMÁŠ."
Hadrat Ali

Co říkají o příručce ženy, které ji četly?

Povědomí o čakrách a jejich působení je dle mého základ pro snadnou orientaci v sobě sama. Moc se mi líbí, jak Martina téma uchopila prakticky, naším jazykem a nabídla řešení, co dělat, když dle diagnostiky zjistíme, že některá čakra není ve formě. Doprovodné video je, jak jsem z jejích kurzů již zvyklá, v perfektní kvalitě a krásně mě upevnilo v přítomném okamžiku a hlubším napojení na tělo a jeho řeč. Tento ebook je dobrá investice pro ženy, které nechtějí jen cvičit ásány, ale rády jdou hlouběji do pochopení souvislostí.
Tereza Kramerováprůvodkyně po krajině mysli, www.terezakramerova.cz
Moc děkuju Martině za ebook. Je to rychlé a nakopávací čtení, které láskyplně vede rovnou k akci. A navíc tak jednoduché. Takové aktivity, které můžeme dělat každý den. I když mám sama vystudovanou jógu, Martina je velkou inspirací a posunula zas mé fungování dál. Těším se, jak znalosti využiju v praxi. I když mě milo překvapilo, že ty moje čakry jsou krásně vyladěné. Díky moc Marti. Ať se ebooku daří a těším se na kurz o čakrách.
Martina Chomátováhravost, radost a spokojenost v dospělém těle, www.playeveryday.cz
Věděla jsem o čakrách, že existují a o čem to asi zhruba je. Čekala jsem něco složitého. Pravdou však je, že jsem začala ebook číst a zůstala úplně přikovaná. Zhltla jsem ho na jeden zátah. Skvěle, jednoduše, srozumitelně vše popsáno. Už při jeho čtení jsem cítila, že se věci dávají do pohybu a taky jsem zjistila, že mnoho příznaků o tom, že moje čakry nefungují jak mají, budou asi krutou pravdou. Cvičení, která Martina doporučuje, jsou velmi jednoduchá. Ale už při prvním zacvičení jsem cítila drobnou úlevu a uvolnění. Velmi se těším na další pokračování. Kdyže bude ten kurz? 🙂
Ivana Cikánkováwww.zenyvrealitach.cz
Nejpřehlednější, nejjasnější a nejpraktičtější seznámení s čakrami. Fascinuje mě Martinina moudrost, laskavost, s jakou člověku nahlédne do bludiště duše i těla – a ukáže cestu ven. Nebo vlastně dovnitř, k sobě. K vlastní duši i srdci. Jsem nadšená a chci kurz!
Klaudie Fachinelliwww.cestykditeti.cz
Dobrý den, Martinko, chci Vám moc poděkovat. Vaše cvičení je skvělé a nemohu snad ani popsat, jak moc je pro mě příjemné. Váš klidný hlas, mě naprosto uklidňuje a cvičení tím více prožívám. Děláte to skvěle. Na polévku jdu dnes a věřím, že bude výborná. Co se týká čaker, tak opravdu stručné a výstižné. Moc, moc děkuji a přeji hezký den.
Iveta

Už na vás čeká

E-book Čakra jóga - příručka pro začátečníky

2 bonusy 

A to vše za skvělou cenu

630 Kč 

Přeji vám příjemné cvičení!

 

Pokud byste mě potřebovali s čímkoliv kontaktovat, neváhejte, jsem tu pro vás. 

martina@jogadoma.cz
776 783 202