Jste ve stresu a nevíte, co si počít?

 • Máte pocit, že svět se proti vám spiknul a nic se vám nedaří?
 • Prožíváte těžké období v osobním nebo pracovním životě?
 • Máte tolik práce, že nevíte, kam dřív skočit?

Co kdybych vám řekla, že stačí pouhých 20 minut jógy a budete se potom cítit jako nový člověk? Vaše situace už se nebude zdát tak bezradná a uvidíte nový pohled na věc?

Připravila jsem pro vás video

Jóga na zklidnění nervového systému

 • Video je vhodné pro začátečníky.
  Nebojte, není to nic těžkého, zvládnete to, i když jste jógu nikdy necvičili.
 • Cvičení trvá 20 minut.
  Oblékněte si něco pohodlného a připravte si jógamatku. Nic jiného není třeba.
 • Video je vaše napořád.
  Můžete podle něj cvičit třeba každý den.

Přečtěte si, jak se po cvičení cítí tyto ženy:

Nejdřív jsem si video pustila jen na “podívání”. Už jen to mě uklidňovalo svým pomalým tempem a příjemným, klidným hlasem Martiny. V poslední době jsem se cítila trochu vystresovaná kvůli novému evropskému nařízení (GDPR), které mi kromě energie spolklo i hodně času. A tak když se objevilo nové jógové video od Martiny, chtěla jsem to zkusit. Bude to na mě vůbec fungovat?? Ono uklidnit se jen tak, že “vypnu” mi někdy moc nezabírá. Nebo ne tak, jak bych chtěla. A zjistila jsem, že mi fakt pomůže zapojit se i lehce fyzicky… Protáhnout tělo, napnout některé svaly a pak zase uvolnit a nakonec zrelaxovat. Musím říct, že jsem se cítila fakt uvolněná a zklidněná. Cvičila jsem před spaním, takže jsem pak usnula jako špalek 🙂 Bylo to před spaním jako pohlazení. Ale věřím, že to bude skvěle fungovat i v jinou denní hodinu. Díky Martino!
Lada Věntusováwww.zenavhedvabi.cz
Tomuto cvičeniu som sa veľmi potešila. Moje posledné roky sú veľmi hektické a aj keď sa to snažím zvládať, občas proste mám pocit, že sa mi rozskočí hlava. Takže uvoľniť sa a skľudniť jogou som veľmi uvítala. Joga už sama o sebe núti človeka spomaliť, ale táto má v sebe ešte niečo hlbšie. Veľmi som si to užila a moc za to ďakujem, Martinka robíš skvelú prácu :-)
Slávka Ramsováinteriérová dizajnérka a lektorka, www.slavkaramsova.sk
Práve som docvičila a som ukľudnená :-) Na začiatku ako som si ľahla mi strašne hučalo v ušiach a ku koncu cvičenia to už ustalo úplne. Cvičenie je upokojujúce. 20 minút, ktoré trvá ušetrí veľa času o ktorý sa dá prísť márnou snahou skoncentrovať sa. Som vďačná, že som ho objavila a odporúčam vyskúšať každému.
Ivana Gemzickáwww.palickovanacipka.sk
Nikdy som jógu necvičila, preto som hľadala niečo pre začiatočníkov, čo by som zvládla. Videa Martinky pôsobia veľmi upokojujúco a liečivo, čo je tak potrebné v dnešnom uponáhľanom svete. Príjemne som si oddýchla, zrelaxovala a zároveň si krásne pretiahla stuhnuté telo. Ďakujem.
Marta Kluchováopatrovateľka seniorov, www.martakluchova.sk
Krásný den všem! Martino, zacvičily jsme si s dcerou podle Vašeho nového videa jógu na zklidnění nervů. Jsme nadšené! Cítily jsme se po cvičení moc dobře, odpočatě a uvolněně. Myslím, že tuto sestavu budu využívat i jako závěrečné zklidnění po nějakém dynamičtějším nebo posilovacím cvičení. Vřele ji všem doporučuji, je provázena uklidňující hudbou a příjemným hlasem paní Martiny.
Michaela Tuháčková

Dopřejte si 20 minut času pro sebe. Zapalte si svíčku, ztlumte světla a pojďte si zacvičit jógu.

Klidné nervy si můžete pořídit za

190 Kč

Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na objednávkovou stránku.

Přeji vám příjemné cvičení.

Pokud byste mě potřebovali s čímkoliv kontaktovat, neváhejte, jsem tu pro vás. 

martina@jogadoma.cz

776 783 202