Vidím rudě a do postele daleko

To je dnes ale den.

Budím se ve 4 hodiny ráno, protože Zuzanka kašle. V pátek jsme byly u doktorky, ve výtěru nic nebylo, tak jsem myslela, že se to bude zlepšovat a ono se to horší. Za chvíli kašle i Gabča. No jo, klasika, uběhnou 3 dny a už to má taky 🙁

Spi, spi, říkám v duchu jim i sobě.

Musím ještě usnout, jinak budu zítra na zabití. Bohužel se mi to nedaří, holky se po šesté budí a vezu je hned k doktorce. Začíná mě třeštit hlava a je mi až špatně z toho, jak jsem nevyspatá. Potřebuju kafe, jinak to nedám…Čekáme necelou hodinu, nic vážného, jen rýma a kašel, žádné antibiotika. Jedeme do lékárny a pak je naštěstí můžu zavést k babičce a dědovi, abych nemusela rušit odpolední schůzku.

Ve schránce najdu opakovanou výzvu k vyzvednutí zásilky. Cože? Už týden mám mít důležitý balík doma a nepřišlo mi ještě nic a teď hned výzva? Ach ta Česká pošta. To mi teda zvedlo náladu. Na poště se paní u přepážky i s klidem přizná, že na zahraniční balíčky ( ze Slovenska) v Praze kašlou. Cože?!! A co mě úplně dostalo bylo, když se zeptala, zda si nechci zvednout náladu a koupit si 3D pohlednici! To si dělá legraci, tu by mi snad měla dát jako omluvu, no ne?

Cítím, že nevyspatá Martina začíná pomalu ale jistě zuřit. No to je teda den.

Přijdu domů si dát konečně to kafe a jedu na schůzku, kterou jen tak tak zvládnu. Pak mě čeká několik nepříjemných zpráv mezi mnou a stavaři, kteří mi nad jóga studiem dělají rámus, protože něco bourají a ještě ke všemu nechali od soboty vypnutou vodu a nezapli ji zpátky. Musela jsem zrušit lekce a z toho teda radost fakt nemám.

Cítím se úplně pod psa a co je mi moc líto, že jsem dnes měla mít rozhovor formou živého vysílání a nedám to. Vypadám hrozně, a padám únavou.

A pak mi to dojde.

Aha, no jasně. O čem je první čakra? O splnění základních potřeb. A ty pokud nejsou splněny, tak nejde ale vůbec nic. Což sedí jako facka.

Spánek

Základní lidská potřeba. A když jí člověk nemá, tak se všechno sype jako domeček z karet. Vidíte? Tady máme autentický příklad z mého života 🙂 Asi se mi to stalo, abych měla extra materiál pro kurz, do kterého se můžete hlásit do nedělní půlnoci. Klikněte na obrázek a hned budete vědět, o čem je řeč. ⬇ A já jdu zharmonizovat kořenovou čakru a jdu spát 😴

Tagy:
Martina Doubková

Martina učí jógu 13 let, je maminkou Zuzanky a Gábinky.

Můžete si s ní zacvičit ve Studiu MarLen v Čelákovicích, kde Martina vede lekce jógy i kurzy hormonální jógové terapie pro ženy.

Pokud rádi cvičíte jógu doma, podívejte se na Martiny YouTube kanál, kde najdete desítky videí pro všechny úrovně obtížnosti. Ucelené videokurzy jako například 7denní jóga výzva pro maminky, Jóga na podporu imunity či Jóga pro pevné a štíhlé tělo najdete zde na webu Jóga Doma.

Komentáře