Máte otevřené srdce?

Vlastně jsem to dělala už dříve, přemýšlím si pro sebe. Už před lety, když jsem vytvořila kurz o čakrách jsem tam zakomponovala zajímavé otázky na tělo – aneb sebe koučovací otázky.

Jelikož mě osobní rozvoj zajímá už spoustu let, nějak přirozeně se to stalo, že jsem si udělala koučovací výcvik. Vždy mě fascinovalo spojení těla a mysli. To, jak nás ovlivnila slova, která jsme slýchaly v dětství. To, čemu jsme uvěřili a třeba i věříme dodnes.

Není to zajímavé, jakou mají slova moc? A když se k tomu také přidají pocity, začne se to zhmotňovat do naší reality. A ne, není to žádná „ezo“ věc. Jsou to zákony o energii. Stejně jako zákon gravitace, polarizace apod.

Napadlo mě tedy spojit moje zkušenosti jógy a koučinku. Když jsem přemýšlela nad tím, co vytvořit, přišlo mi téma LÁSKA. Všemocná a léčivá energie v naší srdeční čakře. Pokud jí nemáme k sobě, nemůžeme jí dát ani ostatním. Je důležité naplnit nejdříve svůj pohár. Někdy tam máme zranění z minulosti, která nás blokují jít dál. Řešení naštěstí existuje.

Kde je vůle, je i cesta.

Já jsem posvítila několika ženám na cestu tím, že jsem vedla 2hodinový online workshop s názvem Otevřené srdce aneb Jak odpustit sobě i ostatním aby láska mohla proudit v mém životě.

Rozhodla jsem se vytvořit záznam, který je nyní k dispozici všem z vás, kteří milujete jógu a jste ochotní se podívat do vlastního nitra. Během a po cvičení vám budu klást otázky na tělo a vy si budete odpovídat. Možná ukápne i pár slz, ale to je v pořádku. Je třeba pustit, odpustit a jít dál.

Pokud vás láká zažít si dechové cvičení, jógu, meditaci a sebe koučink, je to pro vás.

Více informací a reference najdete zde na webu, stačí kouknout do Menu nebo kliknout na obrázek.

Koho láká rovnou jít do akce a dát si se mnou individuální koučink, klikněte TADY >>>

Martina Doubková
Martina učí jógu 15 let, je matkou 2 dcer. Můžete si s ní zacvičit ve Studiu MarLen v Čelákovicích, kde Martina vede lekce jógy i kurzy hormonální jógové terapie pro ženy. Pokud rádi cvičíte jógu doma, podívejte se na Martiny YouTube kanál, kde najdete desítky videí pro všechny úrovně obtížnosti. Ucelené videokurzy jako například Jóga na dobré ráno nebo 7denní jóga výzva pro pevné bříško najdete zde na webu Jóga Doma. Martina se také věnuje koučinku, kdy pomáhá ženám odblokovat negativní přesvědčení, která jim brání žít naplněný život. Více informací tady>>>
Komentáře