Nejógová cesta

Krásný listopadový den všem.

Minulý týden jsem měla jeden moc milý telefonní rozhovor, který potvrdil další můj životní milník. Příští týden začínám jeden hodně zajímavý výcvik a už teď se těším na tu transformaci. Pokud vše půjde tak jak cítím, že půjde, už nebudu jen učit jógu

Ono to s tou jógou hodně souvisí, protože skrze tělo poznáváme svoji mysl a naopak. A já opravdu cítím, že dát si „jen“ cviky na bedra nevyřeší úplně to, co je za tím. 

Všechny projevy našeho fyzického těla mají příčinu. A často je to v podvědomých vzorcích, které si neseme do dospělosti z dětství.  

Proto jsem vytvořila program o čakrách, abych vám lépe pomohla se vyznat ve vás samotných. Kdo jste zažil mini kurz tak víte. Pokud vám ta informace unikla, tak program je přece jenom nakonec v prodeji, více zde >>> Ale i když jsem vytvořila tento 7denní a také 7týdenní program, stále cítím, že bych mohla pomáhat ještě více.

Po tom co jsem si koncem léta našla koučku a business mentorku, jsem si uvědomila, že je to opravdu nebe a dudy, jak se říká.  Plácala jsem se v tom roky. Osobní rozvoj hltám denně, čtu spoustu knih, koukám na rozhovory a stejnak mi to nepomohlo. 

Chorvatsko červen 2021
  • Až když jsem měla možnost si s někým promluvit a říct mu vše, čím si procházím…
  • Až když jsem rozklíčovala, proč některé věci zkrátka mám, tak jak je mám…
  • Až když jsem konečně začala na sobě pracovat do hloubky a uvědomovat si své reakce…

Pak jsem pochopila spooooustu věcí. Jaká to úleva. Bylo by to ještě na dlouhé psaní a já nevím, zda by vás to vůbec zajímalo. Možná začnu psát blog na jiný web, ať je to přehledné. Zájemci, dejte vědět 🙂 

Zkrátka když jsem na vlastní kůži poznala, jakých posunů jsem za poslední dobu dosáhla, motivovalo mě to k tomu, že chci být také koučkou a pomáhat lidem, aby žili život podle svých představ.

Před dvěma týdny jsme se ženami, které jsou v mém 7týdenním programu měly kořenovou čakru. Pochopila jsem opět mnoho, stále se učím a uvědomila jsem si, že moje kořenová čakra zdaleka není v harmonii 🙁 Stálo mě to pár sebekoučovacích otázek, abych si to ujasnila plus pohyb samozřejmě.  

A protože chci, abyste i vy měli pevné základy v životě, umožňuji vám přístup k 1. videu z týdenního mini kurzu. A myslím, že takový pracovní list se sebekoučovacími otázkami by se také mohl hodit, co myslíte? Klikněte dole ⬇⬇⬇

Martina Doubková
Martina učí jógu 15 let, je matkou 2 dcer. Můžete si s ní zacvičit ve Studiu MarLen v Čelákovicích, kde Martina vede lekce jógy i kurzy hormonální jógové terapie pro ženy. Pokud rádi cvičíte jógu doma, podívejte se na Martiny YouTube kanál, kde najdete desítky videí pro všechny úrovně obtížnosti. Ucelené videokurzy jako například Jóga na dobré ráno nebo 7denní jóga výzva pro pevné bříško najdete zde na webu Jóga Doma. Martina se také věnuje koučinku, kdy pomáhá ženám odblokovat negativní přesvědčení, která jim brání žít naplněný život. Více informací tady>>>
Komentáře