Uvolněte kyčle a emoce

Píšu první článek roku 2020 a přemýšlím, jak začít…Asi to vezmu od 1. ledna.

Probouzím se na rozloženém koženém křesle v Motole. Kouknu vedle sebe a Zuzka ještě spí. Včera jí operovali. Hmmm, takhle jsem si tedy začátek roku nepředstavovala.

Ale znáte to, člověk míní, život mění.

Je to tak zvláštní, podívejte, tuto fotku jsem vyfotila 30.12. jen pár hodin předtím, než jsme jeli do nemocnice.

Pak během chvilky je všechno jinak. A i když jsem v Motole ležela se Zuzkou už hodněkrát, na toto si člověk zkrátka nezvykne. Ale nebojte, už je Zuzka v pořádku a vlastně od nového roku začínáme nanovo. Operace byla ještě v minulém roce a teď už nás čeká jen to dobré 🙂

Proč to vlastně píšu? Abyste si vážili každého dne. Ono to je klišé, ale když to zažijete na vlastní kůži, tak opravdu si uvědomíte křehkost našeho života 💗

Buďte milí k ostatním lidem a hlavně i k sobě. Dopřejte si pár minut pro sebe každý den a cvičte jógu. V nemocnici jsem si každý den aspoň na pár minut protáhla krční páteř a těšila se domů až se protáhnu více. Úplně jsem cítila, jak se mi všechen ten stres a emoce hromadí v těle a já věděla, že to musí ven.

Asi 3 týdny jsem měla hodně ztuhlé kyčle a když jste mi pak na FacebookuInstagramu hlasovali, že video uvítáte, natočila jsem ho – pro sebe i pro vás.

Tady je, užijte si protažení a každý dech, který vám pomůže k tomu, abyste uvolnili vše, co už není třeba.

Namaste,

Martina

Martina Doubková

Martina učí jógu 13 let, je maminkou Zuzanky a Gábinky.

Můžete si s ní zacvičit ve Studiu MarLen v Čelákovicích, kde Martina vede lekce jógy i kurzy hormonální jógové terapie pro ženy.

Pokud rádi cvičíte jógu doma, podívejte se na Martiny YouTube kanál, kde najdete desítky videí pro všechny úrovně obtížnosti. Ucelené videokurzy jako například 7denní jóga výzva pro maminky, Jóga na podporu imunity či Jóga pro pevné a štíhlé tělo najdete zde na webu Jóga Doma.

Komentáře