Jóga na dobré ráno

Krásný den, přeji všem a vítám vás v novém roce 2021. Dlouho jsem vás napínala, že v lednu pro vás chystám překvapení a konečně už nastala chvíle, kdy mám program připravený. 

Před Vánocemi jsem přemýšlela, co mám pro vás v lednu vytvořit. Poslední roky jsem vždy spouštěla výzvu pro pevné bříško, ale teď jsem cítila, že je čas na změnu. Což jste mi ostatně potvrdili na facebooku ve skupince, kde 90% z vás si přálo překvapení a ne výzvu.

Když jsem se tak podívala na svůj youtube kanál, tak jedno video tam máte velmi oblíbené, je to Jóga na dobré ráno. Toto video už má přes 130tis zhlédnutí, a tak jsem si říkala, že když se vám tak líbí, že natočím další videa na toto téma a udělám týdenní program.

Natočila jsem tedy 7 videí, která mají kolem 15 minut, což je čas, který si ten, kdo to myslí vážně, určitě najde.

Začínáme cvičit společně 18. ledna 2021 a ve facebookové skupince Jóga doma s Martinou můžete sdílet, jak se vám cvičí.

Program bude možné zakoupit i po tomto datumu, ale není nad to, když víte, že v tom nejste sami a lidé z různých koutů země cvičí s vámi.

Pro čtenáře mého blogu mám slevový kupón v hodnotě 100 Kč. Stačí napsat do objednávkového formuláře jogadomablog, poté klikněte na tlačítko Uplatnit slevový kód, aby se sleva odečetla.

Ke programu Jóga na dobré ráno se dostanete tudy >>>

Těším se na vás.

Martina

⬇⬇⬇

Martina Doubková
Martina učí jógu 15 let, je matkou 2 dcer. Můžete si s ní zacvičit ve Studiu MarLen v Čelákovicích, kde Martina vede lekce jógy i kurzy hormonální jógové terapie pro ženy. Pokud rádi cvičíte jógu doma, podívejte se na Martiny YouTube kanál, kde najdete desítky videí pro všechny úrovně obtížnosti. Ucelené videokurzy jako například Jóga na dobré ráno nebo 7denní jóga výzva pro pevné bříško najdete zde na webu Jóga Doma. Martina se také věnuje koučinku, kdy pomáhá ženám odblokovat negativní přesvědčení, která jim brání žít naplněný život. Více informací tady>>>
Komentáře