Jóga u moře

Tak jsme zpět z dovolené v Chorvatsku. Těšila jsem se jako malá holka asi už od února. Já moře tak miluju! Zrovna čtu v knížce od Katy Yaksha (Jednosměrná jízdenka) toto a říkám si, že to je fakt zákon přitažlivosti 🙂 Knihy od Katy doporučuji – jsou krásné.

Cituji:

Někdy nerozumíme všemu, z čeho jsme poskládaní. Proč jsme se narodili stovky kilometrů od moře, když právě ono nám dává pocit, že tam jsme doma? Proč je tomu tak? proč jsem se nenarodila rovnou tam? Zkrátka nenarodila. Nedovedeme rozluštit schéma nejvyššího designu, ale když rozluštíme záhadu toho, co nás dělá doopravdy štastnými, pak za tím můžeme vyrazit. Ať už se jedná o přístav duše nebo jakoukoliv jinou záležitosti.

Takže tak, u moře tedy nebydlím, ale alespoň jsem vděčná, za tu možnost tam vůbec jet 🙏

Vzala jsem si s sebou stativ a kameru a doufala, že se mi podaří tam najít nějaké pěkné místo pro natáčení. Vždy jsem si přála natočit videa u moře. Asi třetí den ráno jsem s mamkou vyrazila na pláž a pustila se do toho. Mamka měla za úkol hlídat stativ a aby mi někdo nechtěl jít třeba do záběru 🙂

No co vám budu povídat. Bylo to tak nádherné. Ze začátku bylo slunce za horami, ale pak vyšlo a začalo mě zahřívat. Do toho šumění moře a lehký vánek a já byla tááák šťastná. Když zavřu oči, vybavuji si to dodnes a určitě budu do konce života. Jsem ráda, že jsem to mohla zvěčnit do pár videí a můžu to s vámi sdílet.

Zde je jedno video, najdete ho i na mém youtube kanále zde >>>

Tentokrát jsem ani nedávala žádnou hudbu do pozadí, myslím, že šumění moře je ještě lepší 😊

Líbilo se vám video u moře? Natočila jsem dalších 5 a do konce srpna jsou za zvýhodněnou cenu. Klikněte na obrázek pro více info ⬇

Martina Doubková

Martina učí jógu 12 let, je maminkou Zuzanky a Gábinky.

Můžete si s ní zacvičit ve Studiu MarLen v Čelákovicích, kde Martina vede lekce jógy pro seniory, začátečníky, pokročilé i kurzy hormonální jógové terapie pro ženy.

Pokud rádi cvičíte jógu doma, podívejte se na Martiny YouTube kanál, kde najdete desítky videí pro všechny úrovně obtížnosti. Ucelené videokurzy jako například 7denní jóga výzva pro maminky, Jóga na podporu imunity či Jóga pro pevné a štíhlé tělo najdete zde na webu Jóga Doma.

Komentáře