Jóga výzva pro pevné pozadí

Tak tu máme další výzvu! To jsem nečekala, že letos budu tak akční 🙂 V lednu jsem na vaše přání natočila výzvu pro pevné bříško a když jsem se nedávno ptala na Facebooku, co byste si ještě před létem přáli, tak zaznělo přání právě něco pro zpevnění zadečku a nohou.

Pojala jsem to stejně jako minule. Tzn. každý den máte 24 hodin na to, abyste si našli čas na cvičení. Poté video z webu zmizí a následující den bude nahrazeno novým. Tak to bude probíhat od 3. do 9. června 2019.

Každé video má délku do 10 minut, což si určitě každý(á) najde. A kdyby vám to bylo málo, tak si podle toho videa můžete zacvičit ráno a pak třeba i večer, než video zmizí. Je to na vás 🙂

Registrace do výzvy je zdarma. Hlásit se můžete do půlnoci 2. června 2019.

Těšíte se? Já moc.

Martina

Pro přihlášení klikněte na obrázek ⬇⬇⬇

 

Martina Doubková

Martina učí jógu 12 let, je maminkou Zuzanky a Gábinky.

Můžete si s ní zacvičit ve Studiu MarLen v Čelákovicích, kde Martina vede lekce jógy pro seniory, začátečníky, pokročilé i kurzy hormonální jógové terapie pro ženy.

Pokud rádi cvičíte jógu doma, podívejte se na Martiny YouTube kanál, kde najdete desítky videí pro všechny úrovně obtížnosti. Ucelené videokurzy jako například 7denní jóga výzva pro maminky, Jóga na podporu imunity či Jóga pro pevné a štíhlé tělo najdete zde na webu Jóga Doma.

Komentáře