Nový domov

Blíží se konec léta a já se nestačím divit, co všechno se stalo.

  1. Dovolená v Chorvatsku, kde se mi podařilo natočit jógová videa, viz minulý článek >>>
  2. Stěhování z malého bytu v paneláku na vesnici do rodinného domu.

No, je to spíše chalupa, kterou od úplných základů předěláváme, ale už se to pomalu rýsuje. Největší radost mám hlavně z toho prostoru. Holky mají konečně svůj dětský pokoj a ta zahrada! Ach, ani nedokážu slovy popsat, jak je tu krásně. Být obklopená zelení, trchat si ovoce do pusy, kochat se nádhernou levandulí, cvičit pod širým nebem a poslouchat zvuky vesnice…no paráda. Mám pocit jako bych se znovu narodila 💗

Nebylo to samozřejmě jen tak, hledali jsme asi 2 roky, ale nevzdávali to a měli v hlavě nějakou představu, které jsme se drželi. Nesnili jsme tedy o bourání a takové rozsáhlé rekonstrukci a o změně místa bydliště, ale nevadí. Když se na to podívám zpětně, tak pro mě byly důležité hlavně pocity.

Chtěla jsem zažít takový pocit, jako na chalupě v jižních Čechách. Určitě budete to místo znát z některých jógových videí, například tady >>> Tzn. zeleň, velký prostor, klid a čerstvý vzduch. Vlastně mě v té době ani interiér tolik nezajímal, a tak myslím zákon přitažlivosti zafungovat úplně skvěle a dodal mi to, na co jsem směřovala největší pozornost 🙂

Abyste trochu pocítili, jak se tu mám, koukněte na toto video. Bez komentáře, jen zvuky vesnice jako je kohout, pes atd 🙂 A jestli běháte (mě to tady zase chytlo), tak se vám tato sestava bude hodit, protože jsem si takhle zacvičila právě hned po běhu.

Mějte se krásně a těšte se na další videa na zahradě 🌳(delší než 2 minuty a s komentářem). Přihlašte se k odběru mých videí na YT, aby vám to neuniklo.

Martina Doubková

Martina učí jógu 12 let, je maminkou Zuzanky a Gábinky.

Můžete si s ní zacvičit ve Studiu MarLen v Čelákovicích, kde Martina vede lekce jógy pro seniory, začátečníky, pokročilé i kurzy hormonální jógové terapie pro ženy.

Pokud rádi cvičíte jógu doma, podívejte se na Martiny YouTube kanál, kde najdete desítky videí pro všechny úrovně obtížnosti. Ucelené videokurzy jako například 7denní jóga výzva pro maminky, Jóga na podporu imunity či Jóga pro pevné a štíhlé tělo najdete zde na webu Jóga Doma.

Komentáře