Jóga živě i online

V listopadu jsme si moc zdraví neužily. Zuzanka nemocná, pak Gábi a já jsem to “odnesla” ze všech nejhůř. Moje tělo mi úplně vypovědělo službu a já jsem na tři dny lehla. Tělo bylo bolavé a měla jsem hroznou rýmu.

Ale vím, proč to tak bylo. Cítila jsem se bez energie a unavená, i jsem si říkala, že potřebuju čas pro sebe. Nějak na mě dolehlo i to, že jsem spustila konečně online kurz Čakra jóga 7týdenní cesta. Byl to trochu adrenalin, protože jsem sbírala odvahu asi 2 roky, abych kurz vypustila do světa. Ale jsem nadšená, vše probíhá skvěle a ženy si kurz užívají 🙂 Další kolo bude příští rok, zatím je k dispozici tento ebook, pokud vás čakry oslovily >>

Tělo mě tedy vyslyšelo. Bolelo mě hrozně, ležela jsem a odpočívala. Hlavně jsem byla ráda, že marodím teď a ne ten další víkend, protože mě čekal první jógový pobyt a ten jsem opravdu rušit nechtěla 🙂

Za tři dny mi bylo výrazně lépe a na pobyt jsem odjížděla už jen s rýmou. Užily jsme si to báječně, nakonec jsem jela já a 14 žen, které se těšily na krásný Bořetínský statek v jižních Čechách a na to, že si odpočinou od každodenních starostí a udělají něco pro zdraví svého těla a klid mysli. Však mrkněte na fotky, jak jsme se měly ⬇

Na rok 2019 už chystám další dva jógové víkendy, tentokrát na jiná místa, abychom trochu pocestovaly po Čechách 🙂 Brzy přidám na web.

Zatím se můžeme potkat naživo na lekci v Čelákovicích nebo třeba na víkendovém kurzu hormonální jógové terapie. U mě ve studiu 19. -20. ledna 2019 nebo třeba v Havlíčkově Brodě 26. – 27. ledna 2019.

A pro moje online jógové fandy také něco mám 🙂 Toto nové video – Jóga s úsměvem

Mějte se krásně a pokud by vás chytla podzimní depka, víte, co máte dělat? No přece jógovat 🧘‍To určitě zabere 😉

Martina

Martina Doubková

Martina učí jógu 12 let, je maminkou Zuzanky a Gábinky.

Můžete si s ní zacvičit ve studiu Jóga DoMa v Čelákovicích, kde Martina vede lekce jógy pro seniory, začátečníky, pokročilé i kurzy hormonální jógové terapie pro ženy.

Pokud rádi cvičíte jógu doma, podívejte se na Martiny YouTube kanál, kde najdete desítky videí pro všechny úrovně obtížnosti. Ucelené videokurzy jako například 7denní jóga výzva pro maminky, Jóga na podporu imunity či Jóga pro pevné a štíhlé tělo najdete zde na webu Jóga Doma.

Komentáře