Výzva pro mě – stojka

Jak asi víte, na webu mám několik 7denních programů (bříško, paže, pro maminky, jóga na každý den).  

Teď jsem měla možnost i já si vyzkoušet, jaké to je, 7 dnů na sobě pracovat a zlepšovat se. Cvičím jógu denně, ale většinou tak náhodně, co mě zrovna napadne, na co mám náladu. A když na mě na Instagramu vykoukla jedna taková výzva, šla jsem do toho.

Jejím cílem byla příprava na stojku 🤸‍  

Stojka na rukách bez zdi je můj sen, ale je fakt, že nějak cíleně jsem jí nikdy nepilovala. Jen když jsem měla náladu, tak jsem si dala pár pokusů.   Včera byl poslední den výzvy.

Posilovala jsem denně břicho, paže a nohy – to vše podle zadaného videa na každý den. Cvičení bylo tak na 5 – 10 minut.  Můžu vám říct, že už teď vidím výsledky! I když zeď ještě potřebuju, dost jsem se naučila a pochopila, jak tělo pracuje.  

A tak vás chci povzbudit: dejte si cíl. Třeba, že každé ráno si dáte pozdrav slunci, nebo že u televize budete protahovat zápěstí, ramena nebo kyčle. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat a co vám budu povídat, ten pocit stojí za to 👍   Tady je pár fotek z výzvy. Musela jsem to dokumentovat a zveřejňovat, stejně jako videa, jak cvičím. Můžete na Instagramu sledovat, jak mi to šlo >>

Pokud byste se také rádi zúčastnili nějakého programu, doporučuji Jóga doma každý den. Obsahuje 7 videí, na každý den jedno. Videa jsou v členské sekci a máte k nim přístup navždy. Za týden procvičíte celé tělo a uvidíte, jak se budete cítit plní energie a dobré nálady. Vzhledem k situaci kolem koronaviru si ho můžete pořídit za velmi výhodnou cenu. Více info najdete tady >>>

Přeji vám krásný pocit ze cvičení a úsměv na tváři.

Martina

Martina Doubková

Martina učí jógu 13 let, je maminkou Zuzanky a Gábinky.

Můžete si s ní zacvičit ve Studiu MarLen v Čelákovicích, kde Martina vede lekce jógy i kurzy hormonální jógové terapie pro ženy.

Pokud rádi cvičíte jógu doma, podívejte se na Martiny YouTube kanál, kde najdete desítky videí pro všechny úrovně obtížnosti. Ucelené videokurzy jako například 7denní jóga výzva pro maminky, Jóga na podporu imunity či Jóga pro pevné a štíhlé tělo najdete zde na webu Jóga Doma.

Komentáře