Výzva pro pevné bříško

Na rok 2019 jsem neměla žádné plány, co se nových online kurzů týče. Jediné, co jsem věděla na 100 % bylo, že na jaře spustím druhé kolo kurzu Čakra jóga 7týdenní cesta (ještě jsem se nerozhodla pro termín, ale zatím můžete kouknout na ebook o čakrách).

Mezi vánočními svátky jsme byli u mých rodičů a jeden den jsem se zavřela do ložnice, dala podložku tak akorát mezi postel a zeď a zacvičila si 20 minut na břicho. Cítila jsem se po tom skvěle, aspoň jsem spálila nějaké kalorie po tom všem cukroví 🙂

Dala jsem příspěvek na Facebook a ptala se, zda by se lidem líbilo nějaké to video na bříško. A ohlas byl veliký, takový jsem fakt nečekala. A tak mě napadlo, že hned v lednu nějaké to video natočím. A jak jsem tak přemýšlela, tak jsem si řekla, že natočím videí hned 7 a udělám z toho takovou týdenní výzvu.

Každý den nové video, které bude přístupné 24 hodin, než ho vyměním za jiné – to aby byla motivace 🙂

Takže vás tímto zvu k výzvě, která startuje už toto pondělí 14. ledna 2019. Registrace je do nedělní půlnoci zdarma a každý den vám přijde email s novým cvičením. Tak co, jdete do toho? Klikněte na obrázek ⬇

Martina Doubková

Martina učí jógu 11 let, je maminkou Zuzanky a Gábinky.

Můžete si s ní zacvičit ve studiu Jóga DoMa v Čelákovicích, kde Martina vede lekce jógy pro seniory, začátečníky, pokročilé i kurzy hormonální jógové terapie pro ženy.

Pokud rádi cvičíte jógu doma, podívejte se na Martiny YouTube kanál, kde najdete desítky videí pro všechny úrovně obtížnosti. Ucelené videokurzy jako například 7denní jóga výzva pro maminky, Jóga na podporu imunity či Jóga pro pevné a štíhlé tělo najdete zde na webu Jóga Doma.

Komentáře