Cestování a jógování

Přeji vám krásný den. Jak se máte? Věřím, že i v létě si najdete chvilku a jógujete. Třeba ráno nebo navečer, když už nejsou taková vedra.

Poslední dobou jsem hodně cestovala. Děti byly u babi a dědy, a tak jsem se vydala navštívit své 4 kamarádky. Podívala jsem se do 2 měst na Slovensku a do 2 na severu Moravy. Bylo to hodně cestování ve vlaku, to vám teda řeknu 🙂 Na jógu moc času nebylo, každý den tak 5 – 10 minut. Potřebovala jsem hlavně rozhýbat nohy a uvolnit bedra z toho sezení.  Ale moc jsem si to užila a nesmírně si vážím toho, že mám ve své životě takové kamarádky. I když se nevidíme často, vůbec to nevadí a stále máme co sdílet. Slovensko je tak nádherné! Už se těším, až tam třeba pojedeme celá rodina.

Jen co jsem se vrátila, tak jsem ještě jela do Havlíčkova Brodu naučit jednu paní hormonální jógu. Pokud i vy máte zájem, bydlíte na Vysočině a nechce se vám čekat, až ve vašem okolí bude nějaký skupinový kurz, koukněte sem, tady je více info >>> 

Užívejte si poslední letní dny 🙏

Martina Doubková

Martina učí jógu 13 let, je maminkou Zuzanky a Gábinky.

Můžete si s ní zacvičit ve Studiu MarLen v Čelákovicích, kde Martina vede lekce jógy i kurzy hormonální jógové terapie pro ženy.

Pokud rádi cvičíte jógu doma, podívejte se na Martiny YouTube kanál, kde najdete desítky videí pro všechny úrovně obtížnosti. Ucelené videokurzy jako například 7denní jóga výzva pro maminky, Jóga na podporu imunity či Jóga pro pevné a štíhlé tělo najdete zde na webu Jóga Doma.

Komentáře