Jóga na dobré ráno

Léto zatím trávíme střídavě doma, na chalupě v jižních Čechách nebo na Vysočině.

Vzpomínám na rok 2015, když jsem začínala s projektem Jóga doma. Ještě jsem neměla studio (to až od roku 2017), a tak jsem natáčela videa venku.

První program 7denní jóga výzva pro maminky jsem natočila právě na chalupě v jižních Čechách. Kdo by si pomyslel, že i za dalších 5 let budu tady pro vás točit?

V Havlíčkově Brodě v přírodě jsem zase natočila Hodinovou lekci pro začátečníky a nedávno i nové video, které už najdete na mém youtube kanále. Jmenuje se Jóga na dobré ráno 2. Proč 2? Protože jedno už tam máte, to jsem natočila před 5 lety. A protože je to jedno z nejoblíbenějších, má přes 119 tis zhlédnutí, tak jsem pro vás natočila pokračování, ať to máte s čím střídat.

Řeknu vám, že to byla docela výzva a natáčení videa trvalo dvakrát tolik času. Musela jsem dělat hodně přestávek, abych počkala, až pavouk přeleze podložku, potom mravenec a pak jsem odháněla komáry a mušky. Ono se řekne: Jó, jóga venku to je paráda, čerstvý vzduch, slunce a zeleň … ale má to i druhou stranu mince 😀 Hlavní je, že video se povedlo a tady je:

A zde máte to první:

Mějte se krásně a užívejte si jógu hned po ránu. To se člověk krásně protáhne a pozitivně naladí na celý den 👍

Pokud máte rádi takovéto 15minutové lekce, toto bude program pro vás >>>

Martina Doubková

Martina učí jógu 13 let, je maminkou Zuzanky a Gábinky.

Můžete si s ní zacvičit ve Studiu MarLen v Čelákovicích, kde Martina vede lekce jógy i kurzy hormonální jógové terapie pro ženy.

Pokud rádi cvičíte jógu doma, podívejte se na Martiny YouTube kanál, kde najdete desítky videí pro všechny úrovně obtížnosti. Ucelené videokurzy jako například 7denní jóga výzva pro maminky, Jóga na podporu imunity či Jóga pro pevné a štíhlé tělo najdete zde na webu Jóga Doma.

Komentáře